| LoveMe a întrebat:

Cum se joaca miss bimbo?big grinbig grinbig grin cine ma ajuta sa trec de nivelul 1 ia >fundatonguetongue:

Răspuns Câştigător
| Shalalala123 a răspuns:

Te ajut eu cu mare placere! Sunt expertaa:)) Glm. Nu doar ca ma joc de de 3-4 ani, cred :D Deci uite aici un site cu ce ai de facut [pana la nivelul 35] http://www.missbimbo.com/forum/t132839,1-goals-for-levels-1-35.htm [Si in caz ca nu stii, google translate e solutiaa:))] Sper sa te ajute! :D:*

4 răspunsuri:
| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

Uite eu sunt la lv 4 bimbolina mea se numeste pisymay333 de lv 1 treci:iti faci doua codite blonde, faci un outfit, iti iei slujba de brutar si iti cumperi 5 haine. Daca vrei putem vorbii pe missbimbo?

| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

Buna de fapt la lv 14 am vrut sa zic, dar daca te tot jocii pe Miss Bimbo putem vorbii acolo numele bimbolinei mele este pisymay333.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nu stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi explica si mie cum se joaca miss bimbo va rog foarte frumos?