| stefyy a întrebat:

Cum se numesc genul asta de poze si imi puteti da un program pentru a creea astfel de poze? Funda https://www.facebook.com/....../photo.php

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pentru a crea sau edita poze foloseste programele gimp sau photoscape.

| MeConstantine a răspuns:

Logo, Icon-uri sau depinde ca nu vad o poza ca exemplu dar sunt logo make-uri onlini sau logo creatoare de asemenea mai ai icon creator. Daca mi-ai fi dat un exemplu mai explicit ti-as fi putut raspunde.