| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste melodia din reclama cu whiskas supreme?:d. dau si funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ronnie Paris "El Choclo", compusă special pentru reclama Whiskas Supreme. www.ronnieparis.co.uk

7 răspunsuri:
| publicname a răspuns:

Uauuu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau melodia aia... e f tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E aceeași melodie din clipul Mean Kitty de Valentine's Day?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cate si o vreau si eu.si e tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde fac rost de melodia asta ca as si cumpara-o, nu o gasesc nicaieri... daca si este o melodia intreaga...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ronnie Paris - El Choclo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este Ronnie Paris - El Choclo. Am trimis un e-mail catre ei sa-i intreb unde pot gasi melodia si uitati ce raspuns am primit: Sorry "Catalin - the credit is wrong, I didn't write it!
Good luck
Ronnie"