| sabyna_6727 a întrebat:

Care stie cum se cheama melodia de la reclama cu whiskas junior

Răspuns Câştigător
| PrINcEss_Y a răspuns:

Am gasit-o aici:http://www.youtube.com/watch?v=NZ2O89UM5oQ

11 răspunsuri:
| pantera2011 a răspuns:

1.nu ma uit la reclama aia pentru am alergie la pisici.2.de ce ne intrebi daca tu te uiti?(ar trebui sa stii)3.sau vrei sa mananci whiskas junior si iti lipseste muzica sau pentru pisicuta ta lipseste muzica?

| PrINcEss_Y a răspuns:

Nu e o melodie anume dar poti gasi reclama aici:http://www.youtube.com/watch?v=tmCBHL2iRu4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfoaa laughing are alergie la pisici laughing rolling on the floor da la p. e nu are alergie?laughingrolling on the floor

mie una imi placeeeee ff mtt reclama aceea love struck iar pe pisicuta o adorr love struck

si adorr ff mt animalele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca a gasit cineva melodia e super, iar pisicuta din reclama e adorabila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baby rock - laurent thierr-mieg thierry durbet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baby rock - laurent thierr-mieg thierry durbet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baby rock - laurent thierr-mieg thierry durbet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@pantera2010 4.esti un tampit 5. n-ai haz 6.incearca sa te sau sa amuzi in alta parte.