| AnemonaP a întrebat:

Cum se numeste melodia? un link daca se poate : "Hey Hey a venit tequila,lasa bautura frate si ia-ti pastila, te uiti atenta sa nu pari absenta..." Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| PirvuDaniel1996 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=NbVN6BJ9FLc
Aici e melodia facuta de mine sper ca iti place Funda :)

5 răspunsuri:
| TrupFaraSuflet a răspuns:

Heybig grin
o spus si Tequila in vreo 3 videouri k nu ii o melodie, aia ii facuta special pentru ea de catre MC boy...o sa faca si o melodie de genul care o sa apara pe contul ei secundar de youtubewinking

| McBoy a răspuns:

Fratilor eu sunt Mc Boy si acel intro facut pentru Teqila nu este terminat. Am vrut acum ceva vreme sa fac melodia full dar am avut probleme cu pc si am ramas fara versuri acum am reluat activitatea si sper ca in maxim 2 saptamani melodia sa fie gata. Ps: Ma bucur ca va place si va multumesc.

| StaiCaTrag a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/McBogdanOfficial e orima melodie... Funda?

| ciiprian a răspuns:

Http://versuri.ro-versuri.ro/ -->aici poti gasi tot genu de melodii daca stii doar versurile. [ funda :D :-"