| AnemonaP a întrebat:

Cum se numeste melodia? un link daca se poate : "Hey Hey a venit tequila, lasa bautura frate si ia-ti pastila, te uiti atenta sa nu pari absenta..." Funda+vot

P.S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Buna, astea-s versurile de la melodia care incepe la videoclipurile acelei fete care face provocari si altele, nu?
Ei bine, dacă vorbim despre aceiasi să stii că nu este din nici o melodie. Intr-un videoclip fata aceea a spus că melodia este creata de nu stiu cine doar pentru videoclipurile ei.