| lucian13 a întrebat:

Cum se numeste o fata care se poarta frumos cu baieti pentru ca acestia sa-i faca anumite servici? panamara cumva?! plz help happy

Răspuns Câştigător
| Love4ever.EU a răspuns:

Profituare! Profita de acesti baieti si faptul ca o simpatizeaza! Pe langa toate astea cred ca mai e si o prefacuta!winking :* t pup

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O fata care isi urmareste intereselehappy

| dulc3'maria a răspuns:

Profitoare cum spune @reywinking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Vai, ce sa spun!
In primul rand nimeni nu poate demonstra ca o persoana- fie ca e fata sau nu- se poarta frumos pentru a i se face servicii. Si inca daca o face, bravo ei! Sunt altele care te injura si apoi iti cer ceva!

Si apoi, de cand sunt asa de mielusei baietii si nu au drept de apel? Adica sa spuna nu, sa refuze? Din cate imi aduc ei aminte, istoric vorbind, unele femei erau maltratate chiar daca se purtau exemplar! Asa ca ce nume ar trebui sa le dam baietilor care folosesc pumnul in loc de te rog frumos? Tampit, cumva? pls helphappy

| rey a răspuns:

Profitoare.

| gabryel a răspuns:

Profitoare sau perversa.

| Absenta a răspuns:

Desteaptalaughing

| andy_3925 a răspuns:

Scarbaciune ordinara

| malina_9455 a răspuns:

Profitoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fel de serviciiwinking. Poate fi si parvenita tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost refuzat dupa ce ai facut ceva pentru ea?

| ZaZZa a răspuns:

Pai... eu cred ca asa e normal.Adica daca iti fac un serviciu nu mi se pare normal sa ma injuri dupa aia.Sau nu?happy

| crystyanr a răspuns:

Dece nu zici cum se numesc baetii care fac servicii PENTRU FETELE care se poarta frumos? Sincer ti-as spune eu, dar o sa iasa cu injuraturi...

| yuraku a răspuns:

Se numeste agent special pentru interese miltiple