| sunny18 a întrebat:

Cum se numeste programul de editat poze in care poti pune 2 poze diferite cu 2 persoane diferite, dar care sa arate ca si cum ar fi facut poza amandoua, dar ele nu se cunosc. Nu stiu daca ati inteles mare lucru.dau funda :* :*

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Este o astfel de aplicatie pentru android, photo grid, si este mai usor de folosit.

| Ola43 a răspuns:

Photoshop FTW

| Alexdutza a răspuns:

Photoscape

| Alexdutza a răspuns (pentru Alexdutza):

Photoscape e cel mai bun, foloseste-l si daca e adevarat da-mi funda, eu nu te mint e ce iti trebuie tie pentru poza.

| Elena2222 a răspuns:

Cel mai tare e pizap, pentru ce spui tu! funda :d?