| turcanudenisa a întrebat:

Cum se numeste serialul ala de pe disney cu fata aia care iti spune cum sa te imbraci? si intreb asta deoarece intr-un episod prezenata stilul de baiat cuminte si o zis ca nu stiu ce trupa are stilul acela si vreau sa-mi spuneti numele acelei trupe de baieti! va rogggg foarte mult este important va dau funda promittttttt

Răspuns Câştigător
| Merilynne a răspuns:

Se numeste transformati lookul ( get the look)
http://www.desene-animate-online.net/......04592.html si mai jos sunt si alte episoade.

2 răspunsuri:
| theBella a răspuns:

Se numeste schimba-ti look-ul! sper ca ti-am fost de folos!

| turcanudenisa explică:

Multumesk