| StoicaAndi a întrebat:

Cum se plateste cu paysafe card? Vreau sa cumpar niste rp pe League of Legends si nu stiu cumbig grin

2 răspunsuri:
| ஐNoNameஐ a răspuns:

Pai trebuie sa te duci la un magazin care lucreaza cu paysafe card. Tu le dai bani iar ei iti dau un bon cu suma dorita si cu un cod. Introduci codul pe site si gata. Eu il prefer deoarece esti mai in siguranta si nu trebuie sa te temi ca un virus o sa iti ia banii de pe card, daca ai fi ales sa platesti cu cardul.

| Yleana a răspuns:

Amazing! I just got 3500 RP code for totally FREE! Come and download code too

>> http://LolFreeRP.com