| sexyangel11 a întrebat:

Cum se poate activa hi5u? ca l-am dezactivat si nu mai merge

2 răspunsuri:
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Scri acolo sus in dreapta la Log in sau Log out, ce iti apare, adresa de e`mail si parola(hi5`ului),iar apoi iti zice ca al tau cont este anulat, iar daca doresti sa-l reactivezi sa apesi click "aici" si dai click "acolo" si gata, mergi la pagina ta de profil si astepti din nou comentarii!
Bafta`!:*:*:*

| sexyangel11 explică:

Da nu merge ma lochez simi spune ca nu ai dreptul sa accesezi aceasta pagina