| LeGoLaS25 a întrebat:

Mi s-a dezactivat contul de Facebook cum il pot activa?

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Verifică-ți emailurile/telefonul cu care te logai, fiindcă vei primi un mesaj în scurt timp, unde ți se va spune ce trebuie să faci. Cred că e vorba de verificarea identității, deci ți se va cere să-ți confirmi identitatea.

| LeGoLaS25 explică (pentru floresdemayo):

Cam in cat timp voi primi mesaju?

| floresdemayo a răspuns (pentru LeGoLaS25):

Cca 24h.

| LeGoLaS25 explică (pentru floresdemayo):

Deocamdata nu am primit nimic sa verific identitatea, am primit doar un mesaj pe mail ca o sa verifice problema si ca ma vor contacta in curand

| floresdemayo a răspuns (pentru LeGoLaS25):

Deci, până la urmă ai primit un mesaj de la ei.
Stai liniștit, poate nu îți vor cere să îți confirmi identitatea. Ar putea fi vorba de altceva, iar lucrurile să nu fie atât de complicate cum le gândim noi. Așteaptă să vezi ce vor, ei oricum te vor contacta.

| LeGoLaS25 explică (pentru floresdemayo):

Ok

| LeGoLaS25 explică (pentru floresdemayo):

O sa mai astept putin daca nu voi primi nimic imi voi face alt cont nu am de ales

| Samariteanul a răspuns:

Poate te-ai deconectat tu din greseala, ca altfel nu stiu...Pai cu mail si parola.

| LeGoLaS25 explică (pentru Samariteanul):

Pai nu m-am deconecatat, mi-a aparut ca trebuie sa ma loghez am bagat emailu si parola si mi-a aparut cont dezactivat nu am facut nimic