| mirree a întrebat:

Cum se scoate pata de menstruatie de pe pantalonii albi?

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cu vanish. Poți să îți cumperi doar un pliculeț, dacă este vorba numai despre acei pantaloni. Costă în jur de 2-4 lei unul.
Baftă!

| Roxett a răspuns:

Pui pantalonii intr-un lighian cu apa rece si lasi un timp pantalonii acolo, apoi ii bagi in masina de spalat.

| deniisu a răspuns:

Pai mama pune hainele patate(albe) intr-un lighean cu apa calda si dero sau venish sau ceva de geni si i lasa ca inmuiat peste noapte sau cateva ore si apoi le baga in masina de spalat si le spala normal, ...tot timpu dispar petelehappy

| darkglass a răspuns:

Pai cel mai simplu posibilhappyii pui in clor cu apatongue

| Adriana_5358 a răspuns:

Incearca cu vanish ...se ia sigurbig grin (funda)

| Raluca963 a răspuns:

Eu folosesc Pur pentru vase! laughing.