| Alinutaaaalina a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de niste sfaturi rapide:M'am patat cu dulceata pe o pereche de pantaloni albi, adica pantalonii mei preferati. I'am spalat, dar a ramas o pata si nu se duce.Cu ce ar putea disparea? Dau funditaaaa daca pata se duce.Deci?

Răspuns Câştigător
| Cristian3 a răspuns:

Buna. incerca cu vanish pentru rufe albe. sper sa scapi de pata. si ca te-am ajutata big grin succes big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca sunt albi, incearca sa cureti pata cu putin Vanish sau cu Clor. La inceput, incearca Vanish; daca nu merge, incearca cu putin clor. Bafta!happy

| Piticutz_8036 a răspuns:

Daca sunt albi incearca cu clor sau as:*