| anonim_4396 a întrebat:

Cum se scot petele de menstruatie din lenjerie?

6 răspunsuri:
| Yana a răspuns:

Apa, sau venish. Nu le pune in masina de spalat odata cu celelalte haine. Astfel de pete sunt speciale si nu se baga laolalta cu celelalte. Eventual, mai intai speli cu apa si apoi pui in masina de spalat.
Si sapunul de casa (facut de bunici) e eficient, desi nu pare.Incearca!

| Micheline a răspuns:

Cum se scot si celelalte pete. Pui lenjeria in masina de spalat, pui detergentul pe care il folosesti de obicei si gatahappy.

| Locaa a răspuns:

Pui lenjeria in apa rece si apoio pui la spalat

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Daca sunt proaspete le speli repede cu apa rece si sa nu freci lasa'le sa se imoaie daca nu merge foloseste venish si daca sunt albe poti folosi clorhappy succes:X

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu limbawinking