| MadRaven a întrebat:

Cum si de unde pot descarca episoade anime in engsub? dar vreau sa le salvez in calculator nu doar sale descarc pentru a le viziona pe net...mersi...aaa si FUNDOI

Răspuns Câştigător
| NuConteazaShinee a răspuns:

Ahh si eu sunt fan anime xD :) cele mai multe anime-uri...defapt majoritatea le poti gasi pe www.bakabt.com este un site de tip tracker foarte performat si cu foarte multi utilizatori deci sunt si foarte multi seederi nu vei avea probleme la cu download-ul