| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg arhiva?
M-am uitat la ceva si nu vreau sa vada nimenilaughingehhstraight face
Funda!:XVot!:X
Urgenttlaughing))

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ctrl + H. si dupa dai la edit items... le selectezi si le stergi happy

6 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Filme porno, nebuno?laughing

| Eva a răspuns:

In bara de meniu ai History, alegi perioada pe care vrei sa o stergi (astazi, ieri, ultimele 7 zile etc), click dreapta, alegi delete si gata.

| AlexutzaDulcika a răspuns:

Dai la istoric:arata tot istoricul si se deschide o casuita.dai clik o data si apesi delete.asa e la mozilla

| AlexutzaDulcika a răspuns:

Istoric arata toit istoricul apoi dai klic o sg data pe pg respectiva si dai delete

| Alina_6360 a răspuns:

Messenger-preferences-archive-clear archive now

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms mult tuturorlaughing