| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg iduri de pe mess?laughingrolling on the floor

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Dai click pe id-ul care vrei sa il stergi si dai Delete sau dupa ce il stergi il poti baga la Ignore!

| Cristianne a răspuns:

Dai log-out și nu mai trebuie să le ștergi.

| Dairou a răspuns:

1) Deschizi id care vrei sa il stergi.
2) Dai click dreapta pe el, dai Delete, dupa dai Delete from adress book to.
3) In timp ce ai pornit id-ul care l-ai sters, undeva prin dreapta id-ului sus, scrie Ignore User. Dai ignore user.
4) Niciodata nu il mai poti contacta decat daca ii scoti ignore, dar daca are ignore nu mai poate sa vb niciodata cu tine.
FUnda?