| LoVe_6598 a întrebat:

Cum sterg o intrebare pe TPU?
Sau cum sterg un raspuns la intrebare?
Fundi:*

Răspuns Câştigător
| Andreeiutzav a răspuns:

Buna, uh nu poti sterge nici o intrebare doar administratorul situ-lui care este Stele, du-te la intrebarea care vrei sa o stergi si vezi in dreapta raporteaza si dai acolo caracter irelevant si mai trebuie sa rogi pe cineva sa ti-o reporteze, si in-cateva zile intrebarea iti va fi stearsa.

P. S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10 raportari, daca nu ma insel), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes!

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Nu prea cred ca ai cum sa le stergi.

| thefirstangel a răspuns:

Eu stiam ca dai ''Caracter irelevant'' si apoi s sterge... dar vad ca acum nu mai mere.

| NoLoveNoStress a răspuns:

1. Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci, mai rogi un prieten sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot.

P. S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu.