| Silenceisanwser a întrebat:

Cum sterg un album foto de pe hi5? DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| ZambetuCulorilor a răspuns:

Intai stergi toate pozele din "gestionare fotografii" si dupa ce nu mai ai nicio fotografie in album o sa-ti apara "nu ai poze in acest album.Incarca una sau mai multe poze in album.Sau,fa click aici pentru a sterge.[scris cu albastru]" apoi iti apare o fereastra unde intreaba daca esti sigur ca vrei sa'l stergi si dai oktongueasta-i totwinking

1 răspuns:
| Daniella a răspuns:

Mai intai trebuiesc sterse toate pozele din album, sau mutate, iar apoi iti va aparea cu albastru " sterge acest album "
Si asta este tot.