| FataAmintirilor a întrebat:

Cum sa sterg un album foto de pe fb? ca nu stiu! funda

4 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Buna, intri in contul tau, dai clik pe albumul pe care vrei sa il stergi, dai apoi clik la editeaza album, si pe urma in dreapta sus iti apare un cos unde scrie sterge album, dai clik si gata!
Succes!

| Anytsa a răspuns:

Trebuie mai intai sa stergi toate pozele din el, si dupa iti va aparea "Stergere album".
Bafta!

| alin1988 a răspuns:

Intri pe FaceBook ---> Profil ---> In editalbum --->si dai delete
Bafta
funda

| CosteAndreea a răspuns:

Intri...dai click pe albumul care vrei sa-l stergi si dupa dai click sus la Editeaza albumul si acolo langa Adauga fotografii scrie delete album si dai click.