| PinkkkHeartss a întrebat:

Cum sterg un cont hi5? Fundakiss. Multumesc Anticipat.kisshee hee

Răspuns Câştigător
| Irinna a răspuns:

Intri in cont si mai sus in dreapta pe pagina unde este log out trebuie sa scrie pe acolo si cont, intra acolo si tot undeva in dreapta este anulare cont, apasa acolo, baga e-mailu, parola da anulare cont si gata.

4 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Mai intai trebuie sa fii logat. Dupa ce te-ai logat, dai sus la cont, apoi la anulare cont.Iti va cere e-mailul si parola. Dupa ce ai scris e-mailul si parola trebuie sa dai din nou la anulare cont si gata. Sper ca te-am ajutat

funda plsss

Răspuns utilizator avertizat
| robisson6070 a răspuns:

Pai sus in dreapata sub numele tau scrie cont=> dupa ce apesi tot sus in dreapta scrie anulare cont mai departe te descurci happy funta?