| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg un cont pe zoosk?
dau funda

urgent

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dezactiveaza contul Zoosc ->click pe -> Settings(pe zoosk) apoi click->Account.Cauta cu rotita de la mouse in sus si apasa unde scrie "Deactivate your Zoosk account".
Bafta!

| coco4782 a răspuns (pentru neluL):

Unde se gasesc : settings, account, si restul? eu nu le gasesc

| Bucica_Alexandra_1989 a răspuns (pentru neluL):

Eu chiar nu am gasit cum sa dezactivez profilul zosk

| neluL a răspuns (pentru Bucica_Alexandra_1989):

AccountKiller este un site web care ne poate ajuta ca sa ne stergem contul nostru de pe Skype, Facebook, Windows Live, Twitter, Hotmail, MSN Messenger si Gmail Habbo, iTunes. Intra aici http://www.accountkiller.com/en/ click pe casuta de la care vrei sa-ti stergi contul ->urmeaza pasii.

| Mihailescu_Marga_1972 a răspuns (pentru neluL):

Dezactivare nu e totuna cu stergere definitiva

| Ilie_Alina-luiza_1952 a răspuns (pentru coco4782):

Multumesc am reusit

| Ilie_Alina-luiza_1952 a răspuns (pentru neluL):

Multumesc.Am reusit

| neluL a răspuns (pentru Ilie_Alina-luiza_1952):

Cu placere! bye, bye wave

9 răspunsuri:
| Bulgarea_Sinica_1966 a răspuns:

Vreau sa dezactivez contul zoosc urget definitiv