| Mihaela_4701 a întrebat:

Cum sterg un grup de pe facebook? sau mai bine zis cum ies dintr. un grup de pe Facebook. Fundoii happy

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Dai la acel grup, si in dreapta o sa iti arate: paraseste grupul

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum parasesc un grup?
Pentru a parasi un grup, prima data mergeti la grup. Apoi, faceti clic pe „Parasiti Grup" localizat in partea dreapta a ecranului. Facand clic pe acest link va elimina pe dvs. din lista membrilor grupului si de asemenea elimina grupul din lista dvs. de grupuri.
Bafta!