| smecherie a întrebat:

Am creat un grup pe facebook. cum pot sa il sterg? multumesc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Facebook ->>> Cum sterg un grup?

Sistemul nostru sterge automat grupurile din moment ce ele sunt goale( fara membrii ). Daca dvs. creati grupul, puteti sterge grupul eliminand toti membrii si apoi pe dvs. insuti. Retineti ca daca dvs. nu ati fost primul administrator si creatorul acestui grup, nu veti fi capabil sa stergeti grupul doar daca creatorul grupului l-a lasat in mod voluntar.
Bafta!

| DanyDanny a răspuns (pentru neluL):

Buna! Am creat un grup inchis pe facebook; am adaugat prieteni, eu eram administratorul, dar am vrut sa vad ce se intampla daca parasesc grupul,.si acum as vrea sa mai pot intra in grup, dar grupul nu mai are administrator va mai fi posibil sa mai fac parte vreodata din grup?

1 răspuns: