| dulkika a întrebat:

Cum sterg un prieten de pe facebook? Deci dau edit friends, iar dupa aceea in partea stanga imi apare asa:

Friends
Requests
Phonebook

Chat

Find Friends
Inite Friends

Am cautat peste tot si nu gasesc cum sa sterg.Va rog daca stiti funda si vot promit! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Genuitoarea a răspuns:

Apesi pe pagina de facebook a respectivului si dai josss de tott cel mai jos si acolo in stanga o sa vezi un scris mic scrie asa:
Sugerează-i prieteni
Scoate din lista de prieteni
Distribuie profil
Denunță/blochează această persoană

Apesi Scoate din lista de pieteni. si gata :*:*:* >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa stergi un prieten te duci pe profilu` lui de facebook. Sub poza lui scrie wall, info etc. sub toate alea scrie remove from friends. happy