| Katespunemadroghezcuorbit a întrebat:

Cum sterg un video de pe youtube? URGENT

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

YOUTUBE - Cum stergi un videoclip - intra pe youtube http://www.youtube.com/ si logheaza-te (o sa apara nickname-ul tau in dreapta sus) apoi da clik pe numele tau ->''videoclipurile mele''->aici iti apar videoclipurile tale cu o casuta mica in dreptul fiecaruia . bifezi casuta din dreptul videoclipului care vrei sa il stergi si apoi deasupra lor ai ''Stergeti''->click pe ''stergeti'' si ai sters videoclipul
Vezi foto: http://i.imgur.com/cfu9q.jpg Bafta !

| Robert_6755 a răspuns:

Pai...vezi "my videos" ...alegi din lista videoul care vrei sa il stergi, dupa la actions -> si deletewinking

| StatuZ a răspuns:

Dai click la settings si vezi acolo happy

| WindWalk_2684 a răspuns:

Dai click pe numele contului tau pentru a intra la My Account, selectezi "Videos" si bifezi videoul pe care doresti sa il stergi, apoi sub titlul "My Uploaded Videos" apare butonul "Actions", dai click pe el si apoi click pe "Delete". Mult noroc!