| ella7 a întrebat:

Cum sterg un videoclip pe care l-am incarcat mai demult pe youtube? funda happy

Răspuns Câştigător
| IubithaThaa a răspuns:

Te duci pe youtube, te loghezi (asta daca nu esti deja logat), apoi acolo in dreapta sus pe pagina principala unde iti scrie nick-ul si e si o sageata, dai pe sageata aia si apoi selectezi Videos. Apoi selectezi filmuletul pe care vrei sa-l stergi prin bifarea casutei din stanga lui, apoi selectezi Actions si apoi Delete si gata. Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sus în dreapta dai click pe numele tău-->manager video-->Selectezi video-ul-->"acțiuni" Ștergeți