| Flory200 a întrebat:

Mi-am facut un cont pe YouTube si am incarcat un videoclip gresit.Cum pot sa-l sterg? funditabig grin

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Dai click pe numele tau de la cont sus in dreapta e si casuta cu "videoclipurile mele" dupa aceea bifezi videoclipul respectiv si apare sus fix langa videoclip "stergeti"
sper ca te-am putut ajuta

2 răspunsuri:
| shtephan a răspuns:

Dai la profilul tau -> Account -> My Videos -> bifezi video'ul si dai Delete. Baftawinking.

| imDani a răspuns:

Dreapta sus click pe numele tau. Apoi in stanga click Uploaded. Dai "mark" (click in patratica din stanga postarii tale) si deasupra click Delete.