| sars a întrebat:

Cum stiu daca un baiat ma place?
Sau daca eu il plac, cum sa ma placa si el?

Am 14 ani.

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Incearca si tu sa iti dai seama din discutii mai urmareste-l din cand in cand sa aflii, dar daca iti place de el spune-i asta n-ai de ce sa iti fie frica ca te-ar refuza sau ca ar rade de tine si nici n-ar trebui sa te gandesti la astea doar ar pune presiune pe tine, trebuie sa prinzi curaj si sa ai incredere in tine.
Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mersi pentru funda, ma bucur ca te-am ajutat.

| Trumpinator a răspuns:

Daca te place iti va face avansuri delicate happy Daca il placi fii gentila si stai prin preajma luiwinking

| Allexnoncolorp a răspuns:

Pai,intreaba-l. Daca e baiat destept nu rade happy