| DyaElla a întrebat:

Cum suna? Sa ma las de muzica? :)) http://www.youtube.com/watch?v=JThMOjbFOVw

2 răspunsuri:
| FallingLeaves a răspuns:

Nu ar trebui sa te lasi de muzica niciodata! Nimeni nu ar putea sa traiasca fara putina muzica tongue Vocea ta ar mai avea nevoie de ceva "antrenament" dar sunt sigura ca o sa te perfectionezi in timpwinking

| Pozitivciik a răspuns:

Cum sa sune asa cam putin ne clar insa daca vei exersa mai mult apoi vei avea rezultate, totul depinde de staruinta care o dedici muzicii si dorinta de a cinta!
In orice caz ai o voce minunatawinking
succes in continuare astept noul cintec potin mai vesel si cu coregrafie de nota 10!