| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie sa arate orashu ideal pentru voi? am nevoie de detalii...descrie strazi, cladiri

1 răspuns:
| Anca95 a răspuns:

Pentru mine orasul ideal este un oras curat, aglomerat pentru ca imi place sa cunosc multa lume si sa leg prietenii, un oras cu lume buna si cu putin raufacatori unde lumea se ajuta reciproc fara a cere nimic in schimb, sa fie fara pedofili,sa fie fara barfitori si profitori, sa existe multa verdeaata,flori, parcuri, locuri special amenajate pentru a face diverse sporturi.Strazile sa fie impecabile fara gropi.In ceea ce priveste cladirile acestea ar trebuie sa fie in stare buna, adica sa nu fie gata sa pice, sa fie rustice de preferat si nu foarte impopotonate.Intr-un oras ca acesta as vrea eu sa locuiesc, insa din pacate nu cred ca este asa cevasad.