| Diamondjadenguyen a întrebat:

Cum trebuie sa fie o fata ca sa fie pe placul uni baiat pocait?

Răspuns Câştigător
| haidranoid a răspuns:

Pai religioasa sa umble la biserica sa nu consume bautura sa nu injure si de astea

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Virgina,masina de facut copii,inferioara lui,proasta,religioasa, dogmatica, sectancta ca si el, eu daca as fi femeie nici daca ar fi ultimul barbat de pe lume nu as sta cu un pocait, isi distrugi viata

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Ai uitat sa mentionezi ca un astfel de barbat vine cu un risc de 95% de a nu fi batuta, injurata, inselata. Ai uitat sa mentionezi ca un astfel de barbat nu produce multe scandaluri, iti ofera liniste, iubire, sinceritate, o familie frumoasa, o viata plina de impliniri si pace.

Hai sa deschidem putin ochii, ray, sa dam jos obloanele alea ce ne obliga sa vedem doar in fata.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Cunosc cazuri cu opusul a ceea ce scrii acolo

| Holiday a răspuns (pentru Plato):

Intrebarea era cum sa fie fata, nu ce ofera/nu ofera barbatul.

| Holiday a răspuns:

In esenta trebuie sa fie ceea ce in genere se cheama plictisitoare, stearsa, fara coloana vertebrala.

| Plato a răspuns (pentru Holiday):

Eu i-am raspuns lui ray, nu fetei. Dar cum vine "fara coloana vertebrala"?

| Holiday a răspuns (pentru Plato):

Adica umila, fara initiativa, captiva intr-un respect exacerbat la care au pretentia familia sotului, sotul, liderii sectei din care face ala parte si in general anturajul in care intra.
Trebuie sa renunte la orice placere are si care nu e in fisa postului pentru adeptii sectei respective.
Nu mai punem la socoteala obligatia de a pupa in fund spiridusul ori de cate ori are traditia secta respectiva sa se faca asta si mai mult, trebuie sa se prefaca si fericita ca face astea.
Intr-un cuvant, o viata de cacao.

| Plato a răspuns (pentru Holiday):

Nu cred ca exista vreodata prea mult respect intr-o relatie, reciproc bineinteles. Nu pot sa spun ca sunt de acord cu ce zici, dar aia e, e parerea ta.