| Maniax a întrebat:

Cum trebuie sa procedez sa imi fac parul asa? https://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Pai trebuie sa il ai suficient de lung (dupa parerea mea ar arata mai bine daca ar fi putin mai mare). Apoi nu ai mare lucru de facut - il ridici in sus si il faci sa stea fie modelandu-l cu gel sau ceara modelatoare de par, fie cu fixativ de par. Fixativul e cel mai ok dupa parerea mea pentru ca celelalte doua produse dau de obicei aspectul acela neplacut de par gras si neingrijit. Poti folosi placa de indreptat parul daca e cazul, insa nu ar fi recomandat. Daca e strict necesar, nu te retine nimeni sa iti indrepti astfel parul, dar ar fi indicat sa dai intai cu un spray de protectie termica a parului. Produse de par foarte bune se gasesc de la marcile syoss, Pantene, Garnier, Gerovital. Sper ca am ajutat ^_^