| DeliaMaria123 a întrebat:

Cum trebuie tratati prietenii care ti-au fost prieteni doar la nevoie, care te-au lasat pentru oricine si orice, care au 2 fete, care te tradeaza?, care la inceput sunt buni apoi isi arata adevarata fata?, care i-ai ajutat si acum nici nu te mai cunosc? credeti ca o sa se intoarca roata?

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cu aceeași afecțiune cu care i-ai tratat și înainte, căci suntem oameni.
Vei înțelege când te vei maturiza (atât tu, cât și prietenii tăi) că astea-s copilării.
Baftă!

| KamaSutra a răspuns:

Roata intotdeauna se intoarce
Trateaza.i cu indiferenta, asa e cel mai bine. Prefa.te ca nu.i cunosti, asta doare cel mai tare

| neutrino a răspuns:

Nu spera ca roata se va intorce.

| danutzu96 a răspuns:

DA o sa se intoarca roata.

| AnaRadu a răspuns:

Hei. Trebuie sa ii tratezi cu indiferenta deoarece niciun om de genul acesta nu merita sa te poti frumos cu el. Cu siguranta vor mai avea nevoie de tine si te vor cauta dar tu nu vei mai fi acolo pentru ei. Da, roata se intoarce mereu.

| Denly a răspuns:

Daca ramai alaturi de ei roata nu se intoarce. Evita-i!

| Caddy14 a răspuns:

Ii ignori(indepartezi) Asta e parerea mea

| Bia13 a răspuns:

Indiferenta e cea mai buna solutie. Nu trebuie sa iti pierzi timpul "tratandu-i" in vreun fel, petrece-ti timpul cu prietenii tai adevarati si nu-i mai baga in seama pe cei falsi.