| teona989 a întrebat:

Cum trimit de pe itunes pe iphone fotografii din calculator? dau funda.

2 răspunsuri:
| Antiquel a răspuns:

Salut, mai intai conectezi iPhone -ul la PC. In continuare iti va aparea mai in colt stanga sus o casuta cu un telefon. Apesi acolo si iti arata mai multe date despre telefonul tau ( Gen, memoria interla, modelul ETC ) Insa iti va fi afisat si un butonas cu un logo de sincronizare ) Apesi pe el si vei astepta cateva secunde pana vei putea transfera date. Dupa sincronizare Ai mai mute optiuni ( Poze, filme etc ) Dai pe Fotografi si acolo pui pozele de care ai nevoie. Cam atat laughing)

| Antiquel a răspuns:

Salut, mai intai conectezi iPhone -ul la PC. In continuare iti va aparea mai in colt stanga sus o casuta cu un telefon. Apesi acolo si iti arata mai multe date despre telefonul tau ( Gen, memoria interla, modelul ETC ) Insa iti va fi afisat si un butonas cu un logo de sincronizare ) Apesi pe el si vei astepta cateva secunde pana vei putea transfera date. Dupa sincronizare Ai mai mute optiuni ( Poze, filme etc ) Dai pe Fotografi si acolo pui pozele de care ai nevoie. Cam atat laughing) FUNDAAAA!