| AndreeaaaOanaaaaa a întrebat:

Cum pot descarca muzica pe un iPhone 4 in afara de Itunes? am incercat si din calculator dar nu a mers...

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu se poate, decat dupa ce ii faci jailbreak si instalezi Cydia.

| Lovee_Theeutzza_1991 a răspuns (pentru K0sti):

Eu am cydia..si mai departe?

| K0sti a răspuns (pentru Lovee_Theeutzza_1991):

Mai departe cauta pe Google! Nu am iPhone ca nu ma pasioneaza. Nu-mi place sistemul de operare. Tu esti inca un exemplu in plus. Drept dovada ca trebuie sa te chinui sa-ti pui niste melodii pe un telefon. Imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult. Dar sigur gasesti pe net. Vezi ca exista forumuri dedicate acestui tip de telefon. Succes!