| cocolino97 a întrebat:

Cum trimit mesaj privat pe facebook dau funda la minut laughing cine vrea sa raspunda

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Intri pe pagina cui vrei sa trasmiti si vezi ca sus in dreapta scrie prieteni abonat mesaj si dai click pe mesaj! Il citeste doar ea sau el!

| Rockart a răspuns:

Intră pe profilul persoanei căreia vrei să-i trimiţi mesajul. În dreapta sus scrie "Mesaj".

| RoXyRaLu a răspuns:

In dreapta iti apare o lista cu prieteni care sunt sau nu online pe facebook.Dai click stanga pe cel caruia vrei sa ii trimiti mesaj si ii scrii. Funda, plsss?puppy dog eyes