| LuckyboyRO a întrebat:

Cum v-ar placea sa fie persoana iubita? happy

Răspuns Câştigător
| BurN a răspuns:

Buna la suflet, sa fie cu mine la greu, sa ma consoleze, sa aiba incredere in mine, sa fie geloasa ( stiu ), frumoasa (creata), sa nu astepte bani de fiecare data cand intra intr-un magazin, independenta si atleta ( sportiva ).

Acum vei gasi in Romania de cele mai multe ori: Vor bani, te lasa cand n-ai bani, iti fura banii, habar n-ai cand iti mai vezi creditu inapoi.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fie înţelegătoare şi nu mă mintă!
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Intelegatoare.

| AnaBejenaru a răspuns:

Pai. mie imi plc baietii blonzi cu ochii verzi, sau bruneti cu ochii albastrii, sa fie rocker si motociclist, destept, superb. etc... vreau muuulte

| JeSa a răspuns:

Tandră, mărinimoasă, drăgăstoasă, inteligentă/descurcăreață/organizată, cuviincioasă/sociabilă, grațioasă/diplomată, îngrijită, sinceră/deschisă şi plină de devotament.

| Selena54 a răspuns:

Sa arate bine da` nu gen manechin din revista.sa se comporte frumos cu mine, sa fie glumet si mai ales sa ma iubesca :X

K degeaba esti cu unu dupa care saliveaza toate fetele daca el nu te iubesti cum meriti. big grin

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Să mă iubească cu adevărat, să nu fiu doar o bucățică bună de pipăit pentru el, să fie sincer cu mine, să mă facă să zâmbesc, educat, să mă înțeleagă că chiar dacă sunt sexul slab, că nu mă las așa de ușor păcălită. Inteligent, iertător, milos.Nu mă interesează aspectul atâta timp cât e mai înalt decât mine cu cel puțin 10 cm.
Dar în zilele noastre nu prea mai găsești așa băieți...

| mee_2164 a răspuns:

Sa arate cat de cat bine, sa aiba simtul umorului, sa se comporte frumos...

| danielgeo a răspuns:

Buna!