| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce v-ati impresionat iubitele/iubitii de ziua lor? Ce cadou v-ar placea sa primiti de la persoana iubita?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

L-am impresionat cu o cina romantica si as vrea sa primesc cadou de la el un telefon[si posibil sa-l primesc]

| tuGatita a răspuns:

De oferit, de ziua lui: bratara+o carte (nu prea aveam banilaughing), ceas, set cu parfum, deo, gel., ultima data i-am luat niste ghete care stiu ca si le dorea si o camasa, am mai luat ceva dar nu-mi mai amintesc. as vrea sa primesc (desi a trecut ziua mea dar e ok si de 8 martie) un lant din ala gros cu un animalut, dar sa nu fie bufnita, si un parfum fain ar merge, si ori 2-3 anticearcane ori sa vina odata acasacrying(

| Dariusuu a răspuns:

Un zambet sincer.

| Bizzle a răspuns:

Hey.
Pai mie iubita mi-a dat de my birthay Un ceas cu cristale swaroski si eu i-am luat un lantisor tot cu o inima din cristale ceva de genul asta si o inima pe care scria numele meu.
Succes!

| QueenOfSpades a răspuns:

Din fericire, n-am avut nicio relaţie atât de lungă încât să trebuiască să fac cadouri.
Nu-mi place nici să primesc chestii. De obicei, nu sunt pe aceeaşi lungime de undă cu ce-mi doresc eu.

| SOLDADO a răspuns:

Eu am ceruto in casatorie a fost foarte frumosss da atentie nu te lega la cap daca nu te doare laughing. Totusi cel mai frumos cadou e asta happy

| anonim9552 a răspuns:

Iubitului meu i-am luat ceasuri, bratari,haine, parfumuri.iar el mi-a oferit flori, lanticuri, inele, bratari si haine.