| Elly1 a întrebat:

Cum v-aţi distrat în vacantă? Vă pare rau că s-a terminat vacanţa?

4 răspunsuri:
| DonCorleone a răspuns:

Daacrying
a trecut prea repede si acum cica ne ia si din ea si baga la aia de iarna x(

| AlexiaClaudia a răspuns:

Eu mai mult am calatorit si am facut cursuri pentru a sti sa cand la pian, am invatat sa innot. Multe lucururi, unele cam nebunesti, traznite.Am fost la plaja, cu colegii la pizza de vreo 5 ori, multe. In trei luni...
Imi pare rau ca s a terminat vacanta, vine un nou an de scoala care va fi super greu. Ma despartesc la sfarsit de colegi dar asta este. Timpul nu sta in loc. De aceea, fiecare moment trebuie trait la maxim.

| CGAlexandra a răspuns:

Am facut multe lucruri in vacanta\:d/
Cum sa nu`mi para rau?
Oare exista cineva caruia sa nu`i para rau ca se termina?sad

| Irina28 a răspuns:

Buna happy
Pai am facut niste cursuri de salvamar, am fost in oras cu prietenele, la shopping, am fost la parcul de distractii cu fetele happy
Da, imi pare foarte rau ca s-a terminat. nu vom mai avea timp de distractii. sad
Tu ce ai facut in vacanta? happy