| Betyyyy a întrebat:

Cum v-i s-a parut evaluarea nationala la lb romana? Ce nota credeti ca luati?[pentru clasele a 8 a]

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Destul de usor. Asa si-asa.
Cred si sper ca peste 9, 50 laughing

| Veverita a răspuns:

Nu mi s-a parut grea...a fost de nivel mediu.ei iau peste 9, 50.tu?

| 2696 a răspuns:

A fost ok am stiut tot acum sper sa nu-mi scada la asezare in pagina

| Betyyyy explică:

Peste 8 sperrrbig grin

| Betyyyy explică:

Nu "Peluzita" nu ma plictisesti chiar te inteleg f bine si iti dau dreptate dar ce sa facem asta e Romania noastra pe care o tot slavim incontinuu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-a parut oarecum usor.dar am avut ghinionul sa invat intr-o scoala proasta cu angajati prosti.acum m-am convins si mai tare de asta:la examen ne-a picat o vaca si un bou ca asistenti(cu aceasta ocazie tin sa cer scuze tuturor vacilor si boilor pentru asemanarea cu aceste specimene) si idiotii, ca altfel nu pot sa-i numesc, s-au tot plimbat pe acolo si s-au uitat pe pereti ca habar nu aveau ce trebuie completat si astfel am pierdut 1 ora degeaba pana sa inceapa examenul (de la 8:30 pana la 9:30) desi in toata tara era normal sa inceapa la 9:00 nu? bineinteles ca timpul efectiv era de 2 ore.insuficient,dar de ajuns.si ce naiba sa mai zic am scris jumate din compunerea a doua si la ex 4 de la II am pierdut iarasi 6 pct ca la ora 11:00 ne-a luat pixurile din mana...

Romania, te iubesc!

stiu ca te plictisesc cu povestea mea, dar e strigator la cer ce se intampla in unitatile de invatamant din romanica.

| AdySnaP a răspuns:

Usor iau peste 7 sigur mai mare au fost emotilelaughing

| Cristinica80 a răspuns:

L-am inceput m-am speriat teribil dar apoi am gandit la rece si cred ca o sa iau peste 8

| Ruscris2_1945 a răspuns:

Peluzita, ai avut ghinion :/ La noi a inceput la 9 fix [9:03 mai exact :p] si aproape toti dintre noi am terminat la 10:30, insa am mai trecut cu ochii peste text pana la 11.Asistentii s-au comportat foarte frumos cu toti dintre noi.