| ĐǿŁŁY a întrebat:

happyhappyhappyCum v-o/vi-l imaginati pe fata-baiatul visurilor voastre?happyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| Rebecca a răspuns:

Vad ca nu aveti pretentii. In primul baiatul visurilor noastre ar fi perfect. Si stim cu totii ca perfectiunea nu exista. Oricum ar fi, daca ma indragostesc de cineva, inseamna ca il iubesc cu calitati si defecte. Deci nu am un baiat al visurilor

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Imi place sa fiu cu picioarele pe pamant, deci, nu imi imaginez nimic.

| User a răspuns:

@De azi sunt Nimeni! deci, sa ai masina e o calitate?

| CokoStar a răspuns:

Saten inchis, gelat, frumos, inalt sau macar cat mine, cool, nu neaparat inteligent, slab, mai mare ca mine cu cel putin un an.

| Denisa a răspuns:

Inalt dar nu prea tare, cu par frumos dar nu lung si nu facut cu placa, sa fie metrosexual de preferabil, sa fie frumos dar nu mai frumos ca mine ca sa nu ma simt complexata, sa fie afectuos si sa ma iubeasca dar sa nu exagereze si sa ma sune incontinuu, sa fie glumet si sa stie bancuri dar sa nu faca glume pe seama mea sau a prietenilor mei. Sa fie rabdator si sa taca din gura atunci cand sunt nervoasa. Sa fie iertator pentru ca o sa ii fac multe faze nasoale. Sa nu fie bogat dar nici foarte sarac, sa poata sa isi plateasca consumatia cand mergem la o pizza. Sa aiba masina dar nu una prea scumpa, una normala ca sa ma duca prin cluburi. Sa faca sala neaparat si sa fie musculos. Sa fie cat de cat romantic si sa imi cumpere flori macar de ziua mea, neaparat crini! Sa nu uite lucruri de genu, daca cand m-am nascut sau al treilea meu nume, etc. Sa imi ofere sprijinul sau neconditionat si sa nu ma sufoce. Sa apara cand vreau si sa dispara tot cand vreau. Exista cineva cu asemenea calitati?laughing Nu credlaughing

| symo_1115 a răspuns:

Neaparat cu ochiii albastrii, de preferat blond... putin mai inalt decat mine, ingrijit, sa nu fie gras ...amuzant,prietenos, destept si carismatic. Oare exista asemenea baiat? day dreaming

| neUtilizator a răspuns:

Baiatul visurilor mele e acela cu care stau acum:X. E frumos, inteligent, descurcaret, dar cel mai mult imi place la el ca e foarte glumet si are simtul umorului.:X:X:X:*:*:*:*

| Maria2894 a răspuns:

Pai...suna stupid:cred ca ar fi o intruchipare a lui Pattinson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea " ciudat " pentru epoca asta.