| Eeeeeeeeeeee a întrebat:

Cum va imaginati voi propriul viitor?big grin (intrebare pentru copii si adolescenti in general...)
:-)

Răspuns Câştigător
| xxdd a răspuns:

Paii. eu ma vad pe la 20 si ceva de ani, terminand o facultate foarte buna (arhitectura sau informatica. inca nu stiu sigur), gasindu `mi imediat un job foarte bine platit.

De asemenea, in jurul varstei de 25-27 ma vad casatorita, cu doi copii foarte frumosi si buni. :d

3 răspunsuri:
| VIPER a răspuns:

Imi imaginez viitorul ca un om la serviciu ce are un laptop si se joaca ce vrea el. fara sa fac ceva la serviuci decat sa stau si sa primesc 200000000000000000000000 miliaone lei/luna:))
ce o fi in capu vostru:))? o sa ajungem toti gangsteri cu briceagu in mana, tatuaje cu dracula si grafiti peste tot:)) nu ati auzi si voi melodia http://www.youtube.com/watch?v=-6F4qLmdMz4

| Hottie a răspuns:

Eu imi imaginez viitorul meu ca o fata super cool si populara.

| axeman19 a răspuns:

Destul de bun banutii catii sa imi intretin familia de 10 copii minim cam asa ^^