| KidutzzZuu a întrebat:

Cum va imaginati voi orasul in viitor?happy

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi imaginez ca va fi modernizat si se vor face investitii inteligente .

| Bacemi a răspuns:

Imi imaginez ca va fi modernizat si se vor face investitii inteligente.

| juniper a răspuns:

Foarte avansat, masinile zboara, te poti teleporta si scrisul de mana e vechi, acum sunt aparate care scriu ce zici.

| costymaximus a răspuns:

In ritmul acesta al investitiilor care se fac, mai rau ca Port of Prince, capitala statului Haiti recent lovita de un devastator cutremur.

| Butsilee a răspuns:

Meu, sau al taulaughing poate daca o sa fie un primar mai bun si cu mai multe fonduri dawinking prevad un viitor cat de cat bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti prea multe desene... Daca ne dezvoltam in ritmul asta nu ajungem nicaieri, si furnicile sunt mai destepte ca noiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mil ima ginez murdar pentru ca oameni arunca mizerii pe jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criza frate, criza si-n viitor!rolling on the floor

| lucian2012 a răspuns:

Orasul viitorului va fi in spatiu, orbintand in jurul pamantului, ori sub apa, sau blocuri turn unde va incapea un cartier intreg si va fi impartit pe sectoare.