| madalinapopescu a întrebat:

Cum va numiti? Cel mai frumos nume primeste funda o dar sa spuneti numele vostru adevrat si primiti si vot

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Buna, Madalina!
EU ma numesc Andreea Ioana... Multi imi spun Deea, Ady, Anduk... mai am porecle si de genul "nasuk" laughing Oricum, si numele tau e draguthappy
Pa, pa!

9 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Aura (mai îmi zice lumea şi Aurelia), Nataşa.

| SimoooSven a răspuns:

Simona Cristinabatting eyelashes

| AdrianaSmileBă a răspuns:

Adriana

| Deea3 a răspuns:

Bunahappy
eu ma numesc Andreea.
eu cred ca fiecare nume e special si normal ca conteaza si ce fel de om este persoana pe care il poarta.
sper ca te-am ajutat.
papahappy
a si daca vrei fundita pls

| Deea3 a răspuns:

Bunahappy
eu ma numesc Andreea.
eu cred ca fiecare nume e special si normal ca conteaza si ce fel de om este persoana pe care il poarta.
sper ca te-am ajutat.
papahappy
si fundita daca vrei.
multumesc!

| DamiPapucii a răspuns:

Ioana-Alexandra

| DeadAngel a răspuns:

Nu stiu cat e frumos dar ma cheama dura alexandra gabriela

| problems a răspuns:

Badica Nicolae.sti ce im place la numele meu? la canguru in clasa a 4-a trebuia sa punem la parola primele doua initiale din nume si prenume si la mine iesea :BANI

| geolovesedward a răspuns:

Georgiana oana