| BartSimpson a întrebat:

Cum va petreceti sarbatorile de iarna?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Pai.craciunul o sa il petrec acasa in familie este cel mai frumoslove struckiar de revelion la munte in Bran cu prieteni distractie la maxim. Sper sa fie multa multa zapadalove struck

10 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Craciunul o sa-l petrec in familie, iar de Revelion ori chem cateva prietene la mine, ori ma duc eu la ele, inca nu am stabilit nimic.

| daii a răspuns:

Craciunul cu familia, revelionul cu prieteniihappyOricum, nu o sa fie asa cum mi-am dorit eu, dar acum asta estehappy

by daiiwinking

| Luori a răspuns:

Neata :**
Craciunu` in familie la munteeeee

iar Revelionu` vreau sa il petrec singura sa ies din casa da` vad eu. oricum singura.

| princessmary a răspuns:

Po mie imi place sa imi petrec cu familia dar si cu prieteni anul acesta sigur o tin cu toata gask, imi place sa ma duc la colindat sa impodobesc bradul sa ne plimbam cu samile prin comuna si sa privim casele impodobite ador Craciunul

| Maria_3931 a răspuns:

Imi place in familie ...sunt o familie mare de 9 persoane +5 caini+2 pisici

| andreimicutu a răspuns:

Avem de gând să îi fac o surpriză prietenei mele şi să mă duc la ea dar acum că nu mă mai înţeleg bine cu ea nu ştiu cam ce o să fac dar sigur o să fie bine...

| adelutza_9680 a răspuns:

Sarbatorile de iarna le voi petrece alaturi de familie(cel putin de Craciun), de Revelion cred ca voi merge cu prietenii la munte, dar nu sunt sigura.

| Iustina17 a răspuns:

Craciunul cu familia, iar revelionul la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi fac planuri inainte, nu iese bine...atunci pe moment apare o razahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu familia iubitului meu, Craciunu... iar Revelionu la munte cu prietenii.