| naviDIabLO a întrebat:

Cum va petreceti weekendul? unde iesiti seara? dar ziua?

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Stau pe la pc, ies prin oras, fac teme, invat, ascult muzica, cam astea...big grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

La o bere cu baietii intr-un restaurant vechi si de mosnegi unde e muzica buna, unde nu e fum de tigara si unde exista mult respect din partea chelneritelor si a oamenilor din jur.
Daca nu, la un tur de oras, pe jos, ca tot e mic...

| viatadecacatt a răspuns:

Pai sambata dimineata stau pe mess.mai pe seara ies in oras. duminica uneori merg la tara, alteori mai stau acasa si mai scriu sau invat daca ne da vreun apucat/apucata test.big grin
Si tot asalaughing

| deejayra a răspuns:

Muzica, ies la un film,(din nou muzica), ori ma duc la tara, ori ies la o partida de lasertag(iar muzica), mai citesc o carte(muzica), biliard,(ascultand muzicabig grin), ori imi ajut parintii la serviciu(cu castile in urechilaughing ), gasesti ceva de facut...nu am cum sa ma plictisesc in weekend

| Corinne a răspuns:

Pai.sambata dimneata, ziua.curat prin toata casa 8-) iar seara relaxaree din plin.prin oras.la un club sau la suc cu prietenele sau prietenul meu. Duminica dimineata mai merg la bisericabatting eyelashes dupa masa stau pe mess sau ies iar la vreun meci din oras sau fac vizite cuiva.cam astea ar fi.printre ele teme, invatat sau fituici big grin, mess, sau ascult muzica. si multe altele happy

| Abcfunny a răspuns:

Pai sambata meditati, mess, teme
duminica invatat big grin

| Mihaela_2782 a răspuns:

De obicei citesc, stau la computer, invat sau ies in oras, merg in vizite...

| andreea_9231 a răspuns:

Sambata dimineata (uneori si duminica) astept sa plece paritsii de acasa. intre timp ii conving ca imi fac temele apoi ies putin peafara... ei pleaca, plec si eu peafara, ma mai plimb pana se aduna lume, mergem in vreun club sau parc... duminica ies doar dupa-masa dar nu foarte mult. ma uit la filme

| runnyzip a răspuns:

In traducere(cel putin pe limba meatonguelaughing)weekendul se traduce prin relaxare...adica e destul ca imi storc creierii in timpul saptamanii...de obicei sambata fac putina miscare la sala, iar duminica obisnuiesc sa ies cu my best friends in oras, sunt alergic si nervos cand stau akas in weekend cel putin duminicalaughing