| anonim_4396 a întrebat:

Cum petreceti in seara asta

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba ce diliu e Adrian asta sa îmi bag piciorul cică covid ușor rolling on the floor ti o dat decisiva mosul. cică mie îmi vindeca depresia in 5 minute se crede Messia Adrian asta ahaha apoi mai da și ignorelaughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E in lumea lui tataie

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine că nu am inceput sa beau că ma spărgeam de râs laughing) e interesant cum o persoana cu puteri supranaturale a ieșit userul anului trecut. poate vindeca lumea și de covid acest om căruia i se spunea omul care trece prin zid rolling on the floor

| sabin89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ai vrut să zici "care dă cu capul în zid".

| anonim_4396 explică (pentru sabin89):

Poate ne face ceva cu puterea gândului.mie îmi era simpatic nu aveam treabă cu el până să nu scoată o inepție mai mare ca el ..nu reușesc medicii acreditați sa vindece in ani de zile o depresie și o vindeca el.
Asta cu zidul a fost buna laughing

28 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Organismul are nevoie de odihna - nu am cu cine sa petrec

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Din felul în care întrebi, se vede cum petreci tu. Nicicum. Eu la fel.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Pai da tataie eu incep mai pe seara ca nu sunt gaina ca matale sa incep acum

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaam înțeles, măi copile, tu vei începe să petreci nicicum, doar mai pe seară. Petrecere plăcută și an nou fericit, covid ușor.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mananc smug

| gabicoo a răspuns:

În conformitate cu dispozițiile legale în vigoare anunțate în mass media de către doctorul Arahat: cu geamurile deschise, cu masca pe figură, cu distanțare fizică, etc.
... măsii!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Te aștept, șerpe-miu.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu fac nimic special laughing doar voi mânca cred

| Yuoia a răspuns:

La cabana "Plapumioara". Macar sa profit de restrictii si sa ma odihnesc.

| NotNamed a răspuns:

Nimic. Ma mai uit la vreo 2-3 intrebari pe TPU, ma pun sa mananc de seara si ma bag la un film doua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prăjituri, bere și pana mea ..as fi chemat o fufa sa o pompez da sunt in doliu nici muzica nu pot asculta.

| Anuket a răspuns:

Cu fetele acasă, mâncare, tort, o șampanie și boxele la maxim.

| gabicoo a răspuns (pentru Anuket):

Vezi că cheamă vecinii urătorii de la IPJ!winking

| Anuket a răspuns (pentru gabicoo):

N-au treabă.

| TLF92 a răspuns:

Ca pana acum, de ani buni revelionele le petrec pe tratament depresiv alcool si tigari

| Bariel a răspuns:

Traseista si iarba, le iau pe rand ca cu amandoua e riscant happy

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

La fel ca si in ultimii 3 ani, adica acasa la un gratar si ceva tarie alaturi de familie.

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

Ah da, poate mai bag si un film sau ceva in caz de ma plictisesc...

| gabicoo a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

Grătarul unde îl faci? Pe balcon? În bunul stil românesc?
winking

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns (pentru gabicoo):

Nah, stau la curte

| anonim_4396 explică (pentru gabicoo):

In curte eu

| xXVranceaXx a răspuns:

Offtopic: După ce am citit răspunsurile, mă prăpădeam de râs aici cu nenea Adrian rolling on the floor rolling on the floor
Ontopic: La masă cu rudele, sănătoși toți, fericiți și la tărie

| Cosimo11 a răspuns:

Cu moderatie si intelepciune

| MARI_9096 a răspuns:

Uite stam