| TLF92 a întrebat:

Suntem in luna iubirii si se apropie cu pasi repezi ziua indragostitilor, intrebare pentru cei fara contact sexual de ani la rand si fara prietena in viata lor, voi cum o sa va petreceti ziua respectiva laughing)?

45 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O duc bine alaturi de fetiță am mostenitoare

| Sofer a răspuns:

Ma duc la o baba de 32 de ani.

| TLF92 explică (pentru Sofer):

Cu sau fara proteza dentara?

| Sofer a răspuns (pentru TLF92):

Sa speram ca nu are proteza și sa aibă dinți.

| TLF92 explică (pentru Sofer):

Baba la 32 de ani laughing) de fapt nu zici rau cam pe atunci se aseaza si ele tone de vopsea de par etc

| Sofer a răspuns (pentru TLF92):

Asa mi-a zis ea ca asa se vede baba. Dar arata bine.

| Emma30555 a răspuns:

Dacă ai avea o prietena nu te ar afecta aceasta zi. Nu inseamna nimic, multa reclama, multa promovare. Doar persoanele singure dau importanta acestei zile în realitate ea nu înseamnă nimic crede ma. E o sărbătoare mai mult pentru adolescenții

| TLF92 explică (pentru Emma30555):

''Dacă ai avea o prietena nu te ar afecta aceasta zi''senzational ti-a luat mult sa scrii asta

| Werrich a răspuns:

Pai o sa economisesc bani de cadouri asa cum fac de 12 ani.

| Apokales a răspuns:

Persoanele fara contact sexual: Luna a ce? Ziua cui?!

| TLF92 explică (pentru Apokales):

Mai facem si noi pe aici haz de necaz, macar atat

| Apokales a răspuns (pentru TLF92):

Ai pus intrebarea de parca in ziua aia si in luna aia trebuie sa ne dam drumul laughing. La fel cum bagam de revelion ca spartii, trebuie sa o rupem in ziua respectiva ca sa vada ca o apreciem.

| TLF92 explică (pentru Apokales):

Tu nu ai inteles sensul intrebarii, cum e sa simti ziua respectiva cand te stii cum esti fata de restul! cam acolo am vrut sa bat

| Apokales a răspuns (pentru TLF92):

Stiu ce zici. Faptul ca esti exclus dintr-o categorie sociala, nu? Cam asta era ideea.

| TLF92 explică (pentru Apokales):

Exact happy esti smart

| Apokales a răspuns (pentru TLF92):

In cazul asta ma simt rrom laughing.

| Apokales a răspuns:

De ce? happy

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Pai doar ca este ziu îndrăgostiților asta nu însema sex laughing)) sa fi limitată obsedată sa te gândești așa ceva vorbesc serios ca acea zi trebuie așa sa faci limitată rău și sa fi infect sate gândești așa ca in ziua așa ai trebuie sa faci serios vorbesc

ziua îndrăgostiților este sa fi Fericit ca o Vezi o Auzi mai mult nu pot continua nu pot defini suflet inima memorie prima iubire singura iubire Adevărată tot restul vieți mele

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Cu mintea mea limitata ma gandesc, atunci la ce naiba ii mai iei flori? rolling on the floor

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Dacă iei Flori e pentru ca simți din suflet și inima sa iei nu este ceva dacă consideri ca este obligatoriu sa iei flori doar de dragul de a lua pai atunci nu exista iubire adevărată aia este nu știu cum să-ți spun ceva urâta adică iei flori doar sa arați ca ai loat este ceva mizerabil rău dacă iubești cu Adevărată din suflet și inima faci ce simți eu asta am făcut ce am simțit eram fericit nu pot defini câte de Fericit nu poți defini iubirea nu poți defini tot ce faci când iubești cu adevărată din suflet și inima vine de la sine din interior inima sufletului simți faci din suflet din inima nu poți defini

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Pot definii iubirea, doar ca-s prea beat la ora asta. Oricum, daca ii iei din suflet, atunci de ce iti mai trebuie o sarbatoare pentru asta? Nu-i ipocrizie si consumerism la mijloc?

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Eu nu o mai pot defini O data ce iei din suflet o data ce iei din inima cu Adevărat florile nu-ți trebuie o anumită zi pentru asta faci ce simți vine de la sine dacă iubești cu Adevărat bine înțeles din tot sufletul și inimă dacă iubește cu adevărată nu-ți trebuie o sărbătoare pentru asta fiecare clipa și moment din viața ta și viața ei este de ne definit nu-ți trebuie sărbătoare sau o zi programat sa iei ceva sa oferi ceva faci ce simți aia este iubirea adevărată când oferi din suflet din inima fără așteptări când oferi din suflet și inima fără a primi înapoi fără așteptări când dăruiești totul fără așteptări pur și simplu dăruiește-i totul fără așteptări aia este singura iubirea adevărată suflet inima memorie prima iubire singura iubire Adevărată

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Imi aduci aminte de cineva la fel de sentimental. Oricum, nu exista fapta initiata din propria vointa si fara recompensa. Asa ca nu exista nici iubirea adevarata, orice ar fi aia. Spune-mi ce este iubirea falsa atunci?

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Exista și mereu a existat iubirea sa iubești cu Adevărată din tot sufletul și inima fără așteptări este singura iubire Adevărată

Iubirea falsa este înșelatul mințit trădare încrederii falsitate

Eu o iubesc cu Adevărată din tot sufletu și din tota inima mea pentru tot restul vieți mele o singura data am iubit și iubesc in continuarea pentru tot restul vieți mele pentru tot restul vieți mele cat timp am sa trăiesc o port in suflet in inima ia rămâne in sufletul meu pentru tot deuana ia rămân in inima mea nimic și nimeni nu-i poate lua locul vreodată in veci in sufletul meu in inima mea o iubesc cu Adevărat iubesc un suflet iubesc o inima iubesc iubesc niște ochi O_O sinceri și sincer ați spun am trăim și ați spun ma vedeam in ei serios ați spun ma vedeam in ochii O_Oei si vedeam tot ce este in jurul meu o iubesc mai mult ca orice și oricine mai mult ca mama mai mult ca tata mai mult ca propria existența nimic și nimeni nu-i poate lua locul in sufletul meu in inima mea in memoria mea ori unde merg ori unde ma îndrept este lângă mine o port cu mine in suflet și inima ori unde ma aflu este cu mine Niciodată nu sunt sigur fără ia poate ca nu o văd acum nu o aud acum dar este la mine in suflet este la mine in inima în memorie pentru tot deuana in tot deuana ai doresc din tot sufletul meu îi doresc din toată inima mea sa fie fericit fericirea ei pentru mine este Absolut totul
Nu exista iubire cu forța dacă Iubești cu Adevărată din tut sufletu și inima trebuie sa lași sa fie liber fericirea ei siguranța ei pentru mine este Absolut totul eu am sa fiu in spatele ei tot restul vieți mele pana la ultima mea suflare pe pământul asta pentru tot deuana in tot Deaun

Și recunosc am mințit m-am jucat cu încrederea

Dar nu sunt fals
Nu am înșelată nici nu m-am gândit sau sa fac glumea pe așa ceva nu exista așa ceva la mine nici nu va exista așa ceva la mine eu știu ce vreau de la viața cu Adevărat știu de ce exista știu de ce sunt capabil ce limite pot Trece cu ușurintă stiu de ce exista suflet inima memorie prima iubire singura iubire și ultima iubire Adevărată alte nu exist nici nu va exista in afara de ia doar ia mereu ia in tot deuana era ia mereu va fi ia doar ia

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Wowww! Deci cine-i norocoasa victima? :)) Si ce s-a intamplat cu ea?

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Nu există iubire cu forța
Fericirea ei Siguranța ei Sănătate ei
Este totul Absolut totul pentru mine și tot restul vieți mele pana ultima mea suflare pe pământul asta voi fi in spatele ei doar al ei mereu va fi va rămâne in sufletul meu in inima mea in memoria mea pentru tot restul vieți mele in tot deuna pentru tot deuna in suflet meu in inima mea in memorie mea ori unde se află ori unde este ma rog pentru ia din tot suflet meu și inima mea sa fie in siguranța și fericită și îl implor pe Dumnezeu din tot sufletul și inima mea sa aiba grija de ia numai ia doar ia mereu ia in tot deuan erai ia mereu va fi ia doar ia SenySviyorum ciok tum kalbimden sadege seny Hep seny Her Zaman Sen

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Ma sperii straight face. Si totusi as vrea ca cineva sa tina si la mine la fel de mult cum tii tu la victima laughing.

| Apokales a răspuns:

Da-o, ma, dracu'! laughing Gasesti alta. Are balta peste, stii ce zicwinking?!

| Apokales a răspuns:

Omule, nu stiu ce a fost. Doar imi scrii cat de mult ai tinut la acesta "ea" de care eu nu stiu. Nu stiu nici cine esti tu. straight face Nu te pot ajuta. Imi pare rau, dar daca nu exista sansa sa te impaci sau sa treci mai departe, atunci esti terminat. Trebuie sa-ti faci o noua viziune, ceva cu care s-o inlocuiesti. Altfel esti mort, poate nu acum, dar sigur mai tarziu daca continui.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Nu-ți cer sfat mai întrebat ți-a spus ce simt cu Adevărată ți-am spus Adevărul atât tot

Șansa nici eu nu știu dacă exista nu sunt Dumnezeu sa știu doar el știe răspunsul

Nu mor eu stai liniștit am o Inima am o splina am un ficat nou am 2 rinichi am 2 plămâni am organe noi nu fumez nu beau dacă ia pătește ceva Atunci cine ai poate salva viața eu ma dăruiesc cu toată fința eu sunt in spatele ei pentru tot deuana pentru tot restul vieți mele fericirea ei siguranța ei sănătatea ei este Absolut totul pentru mine ia este mai întâi de tot de toate doar ia Am multe de făcut trebuie făcute toate Atfel Toata viața nu o sa am liniște tot restul vieți mele

eu ma pun la somn noapte buna Aveți grija de voi

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Ok. Somn usor. Poate ne mai auzim.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Sigur

| UnDiavol a răspuns:

Eu nu sărbătoresc mizeria aia doamne ferește sa gândești așa doar ca este ziua îndrăgostiților nu însemna ca trebuie sa și faci sex nimic dar nimic nu se compară iubirea adevărată din suflet și inima Absolut nimic nu se compară prima iubire Adevărată singura pe veci iubire Adevărat alta nu exista nu va exista suflet inima memorie tot restul vieți mele pe veci

Răspuns utilizator avertizat
| TLF92 explică:

Aolo sa mor prost daca e unul aici care a comentat aici si a inteles INTREBAREA MEA fereasca dmz

| TLF92 explică:

Nu va mai injurati fratilor ca poate ne vedem toti cu contul bannat laughing)) si trebuie sa ne facem altul pe urma

| TLF92 explică:

Bah singura chestie pe care nu o suport e problema asta care mie imi e fixata pe creier, ora de ora la fiecare dimineata, doar cand ma gandesc cat F U T altii aflatii in relatii cu 8 ani mai mici ca mine... dude ai de *** e ca si cand cineva mi-ar pune jar la inima, agitat, nervos cu lumea din jur si ce ma enerveaza cel mai mult e ca NUMAI STIU CE E ALA UN SOMN ODIHNITOR! valentines day sau nu, habar nu am ce voi face intr-o zi

| Georgexyz99 a răspuns:

Eu am aproape 22 de ani dar oricum m-am resemnat ca o sa fiu singur toata viata, neavand pe nimeni. Macar sa nu facem vreo prostie daca tot suntem in acelasi club al barbatilor forever alone laughing

| TLF92 explică (pentru Georgexyz99):

Eu stau bine chiar as vrea in viitor sa organizam noi astia de aici un CS GO in viata reala cand realizam ca numai are rost sa traim

| ion326 a răspuns:

Pai sincer nu-mi pasă de ziua îndrăgostiților și dacă vad vreun cuplu pe strada va fi ok

| anonym3546 a răspuns:

Muncă și seara cu manuela și ceva de băut,

| SelfSlayer a răspuns:

Ma joc League of Legends.